A webes készlet nem a bolti raktárkészletet tükrözi. A rendelt termék 2-3 munkanap elteltével vehető át.

+36 52 502 502  -  web@hificomp.hu - Nyitvatartás: Hétfő - Péntek: 10:00 - 16:00

DeLock SFP+ Modul 10GBase-LR SM 1310 nm

DeLock SFP+ Modul 10GBase-LR SM 1310 nm
DeLock SFP+ Modul 10GBase-LR SM 1310 nm
Hálózati adó-vevő modul, Grey
16 730 Ft
(13 173 Ft+ÁFA)
Nem vásárolható!
Adatok
Gyártói Cikkszám
86171
VTSZ
84733020
Gyártói cikkszám
86171
Típus
SFP+ Modul 10GBase-LR SM 1310 nm
Szín
Grey
Link
https://www.delock.com/produkt/86171/merkmale.html?f=s
Beérkezés
5-9 munkanap
Tömeg
35 g/db
Vélemények
Hasonló termékek